O firmie

Parkan to firma działająca na terenie Opolszczyzny, zajmująca się tworzeniem i montażem ogrodzeń. Oferujemy kompleksową obsługę klientów, od wznoszenia ogrodzeń, po ich automatyzację. Nasze ogrodzenia są różnorodne i w pełni dostosowane do potrzeb klienta i jego sugestii. Niezależnie od przestrzeni które ma zostać ogrodzona, odpowiednio dostosujemy do niej naszą usługę. Nasze ogrodzenia nadają się zarówno do prywatnych ogrodów i posesji, jak i przestrzeni publicznych.

Parkan to nie tylko ogrodzenia, ale również podmurówki, palisady i inne elementy zewnętrzne, w tym elementy architektury ogrodowej. Dbamy o to, by zewnętrze domów obsługiwanych przez nas klientów zawsze wyglądało estetycznie i odpowiadało jego wymaganiom. Pomożemy dobrać najlepsze ogrodzenie do Twoich potrzeb i do wyglądu przestrzeni. Dzięki znajomości obecnych trendów i technologii jesteśmy w stanie zaproponować Państwu rozwiązanie które nie tylko będzie dostosowane do Waszego budżetu, ale również do oczekiwań i potrzeb.
Przed przystąpieniem do realizacji każdego zlecenia konsultujemy każdy element wykonywanych robót, tak by dokładnie wiedzieli Państwo jak przebiegać będą prace i jaki będzie końcowy efekt. Dzięki temu będziemy mogli wspólnie ustalić wszelkie szczegóły i rozwiać wszelkie ewentualne wątpliwości. Nasze projekty podlegają gwarancji najwyższej jakości.

nasza oferta

ogrodzenia

łupane / modułowe / stalowe / panelowe
Ogrodzenia łupane świetnie komponują się zarówno z ogrodem i resztą przydomowej przestrzeni, jak i z architekturą większości domów. Wyraźnie oddzielają prywatną powierzchnię działki od ulicy. Podstawową zaletą ogrodzeń z tej kategorii jest łatwość montażu i wielość rozwiązań aranżacyjnych.

bramy i furtki

przesuwne / dwuskrzydłowe
Zabezpieczenie terenu powinno być nie tylko funkcjonalne, ale i wizualnie atrakcyjne. Takie są właśnie panele ogrodzeniowe, które nadają całemu budynkowi niepowtarzalny, nowoczesny wygląd. Przy tym są niezwykle trwałe oraz odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz opady atmosferyczne.

napędy do bram

dwuskrzydłowych / przesuwnych
Odpowiednio dobrany napęd bramy wjazdowej jest elementem odpowiedzialnym za komfort i bezpieczeństwo użytkownika. Oferta Nice to nowoczesne siłowniki idealnie dostosowane do różnorodnych rozmiarów, ciężaru, częstotliwości i szybkości otwierania bram przesuwnych.

wideodomofony

sprzedaż / montaż / instalacja
Wybierz łatwe i bezpieczne rozwiązanie. Bardziej kompletny niż domofon, wideodomofon pozwala na natychmiastową identyfikację każdego, kto puka do Twoich drzwi lub bramy.

akcesoria

do bram / ogrodzeń / do ogrodu
Oferowane przez nas stopy tymczasowe to produkt, dzięki któremu błyskawicznie można postawić ogrodzenie tymczasowe. Pozwala to oddzielić posesję, na której trwają prace budowlane, od otoczenia.

architektura ogrodowa

elementy dekoracji / akcesoria do ogrodu
Zarówno przy obiektach usługowo-handlowych, jak i przy budynkach prywatnych warto zadbać o odpowiednie ozdobienie terenów zielonych. Pomaga w tym firma JONIEC®, której specjalnością jest mała architektura ogrodowa.

P.H.U PARKAN – OGRODZENIA
Tel: +48 784 111 211
E-mail:
biuro@parkan.net.pl

Godziny Pracy:
Zapraszamy do kontaktu z nami w godzinach:
Pn – Pt: 8.30 – 18.00
Sob: 9:00 – 14.00
Nd: nieczynne

Formularz kontaktowy